سایت grooh.ir راه اندازی شد

من همیشه تو این فکر بودم که یک سایت برای ارسال محتوا به افرادی که به نوعی با اونها آشنا شدم راه بندازم.

حدودا دو ماه پیش در کلاس نجوم پیشرفته مجله نجوم در تهران شرکت کردم. خوب کلاس بد نبود خصوصا آشنا شدن با افرادی که در زمینه نجوم کار می کردن. اما یک مساله برای من روشن بود: بعد از تموم شدن این کلاس دیگه امکان دیدن این دوستان وجود نداشت. من از شهر قم بودم و بقیه در تهران زندگی می کردن. حتی خود اونها ممکنه که دیگه همدیگه رو نبینند.

این مساله در دوره های مختلف زندگی ما به وجود میاد. در دوره درس خوندن، دوره دبیرستان (عجب دوره ای بود!) ، بچه های کلاس زبان سال ۷۷، دانشگاه، محیط های مختلف کاری مثل دوره ای که در فنی و حرفه ای درس می دادم. خوب اگه همه افرادی که در این دوره ها با اونها در ارتباط بودیم رو جمع کنید بیش از هزار نفر میشن اما تقریبا ارتباطی بین من و اونها وجود نداره!

سایت گروه برای حل این مساله ساخته شده. البته نه تنها برای بنده. هر کسی که به سایت دعوت میشه خودش میتونه تعداد دیگه ای از افراد رو به سایت دعوت کنه و در نهایت جمعی از دوستان خودش رو در سایت ایجاد کنه و دوستان او هم به همین صورت.

امیدوارم که این سایت بتونه هدف اصلی بنده یعنی پیدا کردن دوستان قدیمی، ایجاد دوباره ارتباط با اونها، پیدا کردن دوستان جدید و از همه مهمتر به اشتراک گذاری اطلاعات بین اونها را، محقق کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *