28
مهر

شناخت دیگران

موضوع: اجتماعی ، عمومی  |  
28 مهر 1383 - 20:30

حتما شده که به دیگران یک لطفی کرده باشید و بعد از این قضیه پشیمون بشید. البته بعضی وقت ها لازمه آدم این کار رو بکنه و نتیجه این کار رو ببینه و به عبارتی دیگران رو در حالت واقعی بشناسه.
بنده در مرکز فنی و حرفه ای آزمون می گیرم. جدیدا یک امتحان سخت افزار برگزار کردم و تعدادی از کارآموزها هم نتیجه قبولی رو کسب نکردند، اما نه مربی و نه کارآموزان نمی خواهند قبول کنند که این یک امر طبیعیه و همیشه امکان برآورده شدن همه خواسته های انسان وجود نداره.
از طرفی وقتی بنده همه کارآموزها رو قبول کنم، مشکلی به وجود نمی یاد و دوستی برقراره اما زمانی که حق مطلب رو ادا کنم و نمره های واقعی افراد رو به اونها بدم، همشون داغ می کنن و طرف رو آدم بدی می دونن.
به هر حال این جز سطح پائین ترین نوع اخلاق هست که یک آدم می تونه داشته باشه. بهتره که ما خودمون رو اصلاح کنیم و به جای سر و صدا راه انداختن اطلاعات خودمون رو بالا ببریم.

ناشناس's picture

سلام آقای آقاجانی
این هم خوب نیست که و قتی کارآموزان رد میشن اونو گردن آزمونگر میندازند و بعدا برای آزمونگر صفه میزارن این کار اصلا خوب نیست و عاقبت او روشن روشن


ارسال توسط ناشناس (بررسی نشده) در ۱۳۸۳/۸/۳.
وجیهه شیرخدا's picture

البته اینم خوب نیست که آزمونگر موقع آزمون جو سازی کنه که تمام فکر و ذکر کارآموز بشه اینکه:" خدا کنه یه جوری آزمون تموم بشه من فقط از این اضطراب راحت بشم."البته بعضی از آزمونگرها.
قصد جسارت نبود.با تشکر


ارسال توسط وجیهه شیرخدا (بررسی نشده) در ۱۳۸۳/۱۱/۱۴.

ارسال نظر جدید

*
*
محتوای این فیلد به صورت مخفی نگاه داشته شده و به صورت عمومی نمایش داده نمی شود.


*

  • خطوط و پاراگراف ها به صورت خودکار شکسته می شوند.