4
آبان

تجارت الکترونیک و ایران!

موضوع: اینترنت ، تجارت  |  
4 آبان 1383 - 20:30

دیروز یک سری به سایت ebay زدم تا قیمت یک دوربین دیجیتال رو چک کنم. واقعا سایت محشری هست این ebay.
چون نحوه فروش حالت حراج داره لذا قیمت های بسیار خوبی برای محصولات مختلف می شه پیدا کرد، مثلا من تونستم یک دوربین دیجیتالی حدودا 350 دلاری رو به قیمت 100 دلار در این سایت پیدا کنم!. اما متاسفانه امکان ارسال کالا به ایران و یا حتی پرداخت وجه از ایران وجود نداره. البته نه به خاطر نداشتن کارت اعتباری بلکه به خاطر لیست سیاه دولت آمریکا که ایران عضو دایمی اون هست!

ادامه مطلب
30
مهر

راهنمای نصب PHP

موضوع: PHP ، مقاله ، برنامه نویسی  |  
30 مهر 1383 - 20:30

راهنمای کامل نصب PHP رو در بخش مقالات اضافه کردم. می تونید این مقاله رو مطالعه کرده و لطف کنید نظر خودتون رو بگید.
به تدریج مقالات دیگری در رابطه با PHP در سایت اضافه خواهد شد.

30
مهر

آقای رفسنجانی

موضوع: اجتماعی  |  
30 مهر 1383 - 20:30

در سایت بازتاب موضوع جالبی مطرح شده و افراد مختلف توضیحاتی هم نوشته اند.
خواندن این مطلب خالی از لطف نیست.

28
مهر

شناخت دیگران

موضوع: اجتماعی ، عمومی  |  
28 مهر 1383 - 20:30

حتما شده که به دیگران یک لطفی کرده باشید و بعد از این قضیه پشیمون بشید. البته بعضی وقت ها لازمه آدم این کار رو بکنه و نتیجه این کار رو ببینه و به عبارتی دیگران رو در حالت واقعی بشناسه.
بنده در مرکز فنی و حرفه ای آزمون می گیرم. جدیدا یک امتحان سخت افزار برگزار کردم و تعدادی از کارآموزها هم نتیجه قبولی رو کسب نکردند، اما نه مربی و نه کارآموزان نمی خواهند قبول کنند که این یک امر طبیعیه و همیشه امکان برآورده شدن همه خواسته های انسان وجود نداره.

ادامه مطلب
24
مهر

طراحی جدید سایت

موضوع: وب سایت ، اینترنت ، عمومی  |  
24 مهر 1383 - 20:30

بالاخره نسخه جدید سایت هم آماده شد. در این نسخه تاکید من بر طراحی سایت بر اساس استاندارد های معمول بوده و در هیج جای سایت از دستورات جدول استفاده نشده است.
این نوع طراحی امکان تغییر ساختار ظاهری سایت بدون کمترین کدنویسی را می دهد. تنها تغییر مورد نیاز، ویرایش کردن فایل Style سایت می باشد.
بخش های مختلف سایت نیز آماده شده اند. تنها بخش تغییر نیافته از سایت قبلی، بخش انجمن می باشد که کد آن براساس PHPbb می باشد. وبلاگ، معرفی دوستان، دفتر یادبود ، بخش دریافت فایل و آرشیو تصاویر، بخش هایی هستند که برای سایت در نظر گرفته شده اند. البته بخش آرشیو تصاویر هنوز کامل نشده است.
مطمئنا این سایت اشکالات زیادی از نظر طراحی و برنامه نویسی دارد، لذا باعث خوشحالی بنده خواهد بود اگر شما نظرات و انتقادات خود را برای بنده ارسال کنید.

ادامه مطلب