عمومی
3
تیر

گفته های سعدی

موضوع: اجتماعی ، ادبیات ، سعدی ، شعر ، عمومی  |  
3 تیر 1387 - 6:53

واقعا نوشته های سعدی چه در نظم و چه در نثر بی مثالند. امروز داشتم درباره یک موضوعی جستجو می کردم که به این صفحه  برخوردم. در این صفحه نقل قول هایی از گلستان سعدی آمده که واقعا جالب و زیبا هستند.

 

همیشه فرصت نصیب نمیشه که به طور کامل یا حتی بخشی از آثار شاعران رو بخونیم اما این صفحه گزیده هایی رو در یک جا جمع کرده که همه زیبا و مثل تمام آثار دیگر سعدی پند آموزند.

ادامه مطلب
8
تیر

خداحافظ نسخه قدیمی

موضوع: وب سایت ، اینترنت ، عمومی  |  
8 تیر 1386 - 21:55

بالاخره سایت رو با نرم افزار پورتال جدید خودمون به روز کردم. 24 مهر سال 83 طراحی قبلی سایت رو تغییر دادم و در این تاریخ هم سایت رو دوباره تغییر دادم. خب هر دو سه سال یک بار بد نیست یک تغییراتی به ظاهر سایت داده بشه. تصویری از نمونه قدیمی رو در زیر می بینید:

 

ادامه مطلب
4
خرداد

سوسک آذری و زندان!

موضوع: اجتماعی ، عمومی  |  
4 خرداد 1385 - 19:30

آقا خیلی باحاله، یارو هیچ وقت فکر نمی کرد اگه بالای سوسکش توی کاریکاتور بنویسه namana یک آشوبی راه میندازه که بیا و ببین.
به نظر بنده (با این که این بنده خدا رو خوب نمیشناسم) بهتره که اعدامش کنن! چون این هموطن های آذری ما که خود بنده هم جزو رقیق اونها هستم، کلی الان جوش کردن و به این زودی ها ول نمی کنن.
خودتون می دونید که مذهب شیعه رو آذری ها در ایران رسمی کردن و مشروطه هم از تبریز شروع شد. خلاصه اگر این یارو اعدام نشه این تبریزی ها یک انقلاب جدیدی به راه میاندازن که اون سرش ناپیدا. حالا ببین من کی این حرفارو زدم؟!!!

ادامه مطلب
28
مهر

شناخت دیگران

موضوع: اجتماعی ، عمومی  |  
28 مهر 1383 - 20:30

حتما شده که به دیگران یک لطفی کرده باشید و بعد از این قضیه پشیمون بشید. البته بعضی وقت ها لازمه آدم این کار رو بکنه و نتیجه این کار رو ببینه و به عبارتی دیگران رو در حالت واقعی بشناسه.
بنده در مرکز فنی و حرفه ای آزمون می گیرم. جدیدا یک امتحان سخت افزار برگزار کردم و تعدادی از کارآموزها هم نتیجه قبولی رو کسب نکردند، اما نه مربی و نه کارآموزان نمی خواهند قبول کنند که این یک امر طبیعیه و همیشه امکان برآورده شدن همه خواسته های انسان وجود نداره.

ادامه مطلب
24
مهر

طراحی جدید سایت

موضوع: وب سایت ، اینترنت ، عمومی  |  
24 مهر 1383 - 20:30

بالاخره نسخه جدید سایت هم آماده شد. در این نسخه تاکید من بر طراحی سایت بر اساس استاندارد های معمول بوده و در هیج جای سایت از دستورات جدول استفاده نشده است.
این نوع طراحی امکان تغییر ساختار ظاهری سایت بدون کمترین کدنویسی را می دهد. تنها تغییر مورد نیاز، ویرایش کردن فایل Style سایت می باشد.
بخش های مختلف سایت نیز آماده شده اند. تنها بخش تغییر نیافته از سایت قبلی، بخش انجمن می باشد که کد آن براساس PHPbb می باشد. وبلاگ، معرفی دوستان، دفتر یادبود ، بخش دریافت فایل و آرشیو تصاویر، بخش هایی هستند که برای سایت در نظر گرفته شده اند. البته بخش آرشیو تصاویر هنوز کامل نشده است.
مطمئنا این سایت اشکالات زیادی از نظر طراحی و برنامه نویسی دارد، لذا باعث خوشحالی بنده خواهد بود اگر شما نظرات و انتقادات خود را برای بنده ارسال کنید.

ادامه مطلب
XML