اجتماعی
3
تیر

گفته های سعدی

موضوع: اجتماعی ، ادبیات ، سعدی ، شعر ، عمومی  |  
3 تیر 1387 - 6:53

واقعا نوشته های سعدی چه در نظم و چه در نثر بی مثالند. امروز داشتم درباره یک موضوعی جستجو می کردم که به این صفحه  برخوردم. در این صفحه نقل قول هایی از گلستان سعدی آمده که واقعا جالب و زیبا هستند.

 

همیشه فرصت نصیب نمیشه که به طور کامل یا حتی بخشی از آثار شاعران رو بخونیم اما این صفحه گزیده هایی رو در یک جا جمع کرده که همه زیبا و مثل تمام آثار دیگر سعدی پند آموزند.

ادامه مطلب
31
شهریور

یاد باد آن روزگاران یاد باد

موضوع: اجتماعی ، جنگ ، دفاع ، روزگار  |  
31 شهریور 1386 - 19:12

باز هم ابتدای مهر شد و هفته دفاع مقدس از راه رسید.

یاد تمام عزیزانی که در راه سربلندی ایران جان خود را فدا کردند، جانبازی کردند یا به اسارت رفتند رو گرامی می داریم.

ما در میانه جنگ در سال 65 به مدرسه رفتیم. یادمه وقتی بمب می زدن، همه در می رفتند به دهات های اطراف و مدرسه خلوت می شد. یک بار توی بازار قم بمب زده بودن فرداش ما رفتیم مدرسه، از کلاس ما فقط من و یک نفر دیگه اومده بودیم (اون یک نفر رو به خاطر نمی یارم ولی خیلی آدم عتیقه ای بوده واقعا).

ادامه مطلب
4
خرداد

سوسک آذری و زندان!

موضوع: اجتماعی ، عمومی  |  
4 خرداد 1385 - 19:30

آقا خیلی باحاله، یارو هیچ وقت فکر نمی کرد اگه بالای سوسکش توی کاریکاتور بنویسه namana یک آشوبی راه میندازه که بیا و ببین.
به نظر بنده (با این که این بنده خدا رو خوب نمیشناسم) بهتره که اعدامش کنن! چون این هموطن های آذری ما که خود بنده هم جزو رقیق اونها هستم، کلی الان جوش کردن و به این زودی ها ول نمی کنن.
خودتون می دونید که مذهب شیعه رو آذری ها در ایران رسمی کردن و مشروطه هم از تبریز شروع شد. خلاصه اگر این یارو اعدام نشه این تبریزی ها یک انقلاب جدیدی به راه میاندازن که اون سرش ناپیدا. حالا ببین من کی این حرفارو زدم؟!!!

ادامه مطلب
30
مهر

آقای رفسنجانی

موضوع: اجتماعی  |  
30 مهر 1383 - 20:30

در سایت بازتاب موضوع جالبی مطرح شده و افراد مختلف توضیحاتی هم نوشته اند.
خواندن این مطلب خالی از لطف نیست.

28
مهر

شناخت دیگران

موضوع: اجتماعی ، عمومی  |  
28 مهر 1383 - 20:30

حتما شده که به دیگران یک لطفی کرده باشید و بعد از این قضیه پشیمون بشید. البته بعضی وقت ها لازمه آدم این کار رو بکنه و نتیجه این کار رو ببینه و به عبارتی دیگران رو در حالت واقعی بشناسه.
بنده در مرکز فنی و حرفه ای آزمون می گیرم. جدیدا یک امتحان سخت افزار برگزار کردم و تعدادی از کارآموزها هم نتیجه قبولی رو کسب نکردند، اما نه مربی و نه کارآموزان نمی خواهند قبول کنند که این یک امر طبیعیه و همیشه امکان برآورده شدن همه خواسته های انسان وجود نداره.

ادامه مطلب
XML