DSL
22
اردیبهشت

سرعت افتضاح اینترنت صبا

موضوع: DSL ، اینترنت ، صبانت  |  
22 اردیبهشت 1389 - 15:17

از دیروز سرعت اینترنت از حدود 80 کیلوبایت در ثانیه به 10 کیلوبایت رسیده. ایمیل یاهو بعد از 55 ثانیه لود میشه!

 

احتمالا شرکت صبانت قصد داره مشتری ها رو سرکیسه کنه.  اول با افتخار اعلام میکنن که خط ما share شده و سرعتش هم بسته نیست بعد سرعت را تا کمترین حد ممکن پایین آوردن. وقتی تماس می گیری جواب اینه که 128 همینه!

 

تا چند وقت پیش مشکل اصلی قطعی بود. 20 بار کانکت رو میزدی، وصل میشد بعد بلافاصله قطع میشد. هنوزم بعد از حدود 7 ماه این مشکل ادامه داره. هر وقت زنگ میزنی میگن: آها همون مشکل قطعی؟!!!

اگر کسی قصد خرید سرویس اینترنت داره شدیدا توصیه می کنم که اینترنت صبا نگیره. نه خدمات مناسبی داره و حالا هم که سرعت اینترنت صبا چیزی شبیه dial up شده. با مرکز خدمات تهران هم که تماس گرفتم چیزی شبیه "همینه که هست" تحویلم داد. متاسفانه بعضا آدمای ناجوری در این شرکت های اینترنتی مشغول به فعالیت هستند.

 

 

این هم از تصویرش:

 

کندترین سرعت اینترنت با صبانت

 

 

6
خرداد

خط پرسرعت

موضوع: DSL ، اینترنت  |  
6 خرداد 1385 - 19:30

آقا بالاخره انتظار به پایان رسید و از دیروز بنده با خط ADSL با اینترنت کار می کنم. نسبتا سرعت خوبی دارد. بعضی وقت ها سرعت به 60 کیلوبایت در ثانیه هم می رسد. که نسبتا خوبه. اما مشکل اصلی ترافیک هست که در 3 ماه برابر با 10 گیگابایت هست و یک کم کار رو مشکل می کنه.
به هر حال جای شکرش باقیه که همین سرویس رو هم تونستیم توی قم دریافت کنیم. از این به بعد حداقل دندون هامون موقع کار با اینترنت هی به هم فشرده نمی شن.

ادامه مطلب
24
دی

اینترنت پر سرعت

موضوع: DSL ، اینترنت  |  
24 دی 1383 - 20:30

امان از دست این اینترنت که بلای جان همه ما شده است. دیروز اینترنت پر سرعت در تهران راه افتاد و ما هنوز باید با همان اینترنت درب و داغان Dial up کار کنیم.
واقعا این مساله مشکل بزرگی شده و راه حل بسیار ساده اون هم اصلا به چشم مسئولین مربوطه نمی یاد. البته دلایل خوبی هم برای این مساله وجود داره. اولین مساله این هست که مسئولین نمی دونن که اصلا این اینترنت چیه! دوم اینکه وقتی تلفن و نامه و پیک و غیره وجود داره چه مرضیه که اصلا اینترنت داشته باشیم چه برسه به پر سرعتش!

ادامه مطلب
XML