نمایشگاه
16
بهمن

موبایل، ماشین و کامپیوتر!

موضوع: نمایشگاه ، جیتکس ، دبی ، سفر  |  
16 بهمن 1384 - 20:30

فکر کنم یک چند سالی هست که عرب ها دیگه ملخ رو از سبد غذایی خودشون درآوردن و کم کم یک خبرهایی داره میشه!

اشتباه نکنین عکس بالا از نمایشگاه ماشین نیست. اینجا غرفه اتصالات معادل همون شرکت ارتباطات سیار خودمانیه که به عنوان تنها اپراتور امارات تا حالا مشغول بوده. البته اوضاع اونجا مثل اوضاع اینجا در حال تغییره و اپراتورهای خصوصی در راهن. این شرکت غرفه بزرگی داشت که از غرفه مایکروسافت هم بزرگ تر بود. البته بیشتر به خاطر این بود که مسئولین این غرفه ها بلااستثنا عرب بودن و خوب به هر حال با اون همه جک و جونور درشت باید هم از غرفه مایکروسافت بزرگ تر باشن چون چیزی برای نمایش نداشتن و فقط شکم ها گنده شون جلب توجه می کرد.

ادامه مطلب
26
مهر

سفر به دبی

موضوع: نمایشگاه ، جیتکس ، دبی ، سفر  |  
26 مهر 1384 - 20:30

بالاخره ما هم پامون به خارج از کشور رسید و ناکام از دنیا نرفتیم. از 3 تا 8 مهر امسال طبق معمول هر سال نمایشگاه جیتکس برقرار بود که بنده پارسال هم می خواستم برم اما به خاطر آماده نشدن گذرنامه جور نشد. اما امسال برنامه ریزی بنده درست پیش رفت و تونستم به این نمایشگاه برسم (بنده خدا آقای معموری که قرار بود با بیاد، مثل پارسال ما، گذرنامش آماده نبود).

ادامه مطلب
30
دی

نمایشگاه با کلاس!

موضوع: قم ، نمایشگاه ، کامپیوتر  |  
30 دی 1383 - 20:30

این شهر ما هم واقعا که همه چیزش بی کلاسه. از جمله همین نمایشگاهش. حالا درسته ما هم شرکت کردیم ولی دلیل نمی شه اشکالاتش رو نگیم.
اشکال اصلی این هست که مسئولین نمایشگاه آدم های بی سوادی نسبت به کامپیوتر هستند. من برای بعضی هاشون که واقعا اخلاق خوبی دارن احترام قائل هستم ولی واقعا سواد کامپیوتری وجود نداره.
ما پیشنهاد دادیم که درباره یکی از محصولات ما که CMS هست یک همایش برگزار بشه ولی یک جوجه بچه که فامیل های مسئول نمایشگاه هست جواب داد که باید 150 نفر رو خودتون دعوت کنید، در حالی که همون جوجه بچه قبل از نمایشگاه و قبل از دریافت پول از ما گفته بود که با همایش در صورتی که سطحش بالا باشه موافقیم!

ادامه مطلب
XML