اپل
5
بهمن

گوشی آیفون و حال گرفته مشتریان

موضوع: iphone ، گوشی ، آیفون ، اپل ، شکستن قفل  |  
5 بهمن 1386 - 11:11

خوب چندین ماه از ارایه گوشی آیفون گذشته و تقریبا تب اولیه مشتریان برای این گوشی هم خوابیده است. حالا کسانی که گوشی رو خریدن با مشکلات جالبی روبرو هستند. شرکت اپل با سیاست بسته خودش نسخه ای از سیستم عامل که رو بر روی گوشی نصب کرده، هر از گاهی به روز می کنه و امکاناتی که باید به صورت بدیهی روی چنین گوشی وجود داشته باشه رو، آرام آرام اضافه می کنه.
مشکل اساسی اینه که با ارایه هر نسخه جدید قفل شکسته توسط کاربران غیرفعال شده و گوشی به حالت غیرفعال درمیاد. با بروز رسانی به نسخه 1.1.3 حتی امکان بازگشت سیستم عامل به نسخه قبلی هم وجود نخواهد داشت و این مساوی با عدم کارکرد گوشی گران قیمت در شبکه ایران خواهد بود!

ادامه مطلب
8
تیر

بالاخره گوشی آیفون هم به بازار اومد

موضوع: iphone ، موبایل ، گوشی ، آیفون ، اپل  |  
8 تیر 1386 - 23:5

بالاخره گوشی اپل هم به بازار اومد. تقریبا 6 ماه پیش استیو جابز، مدیر عامل اپل، تولید چنین محصولی رو اعلام کرد و از اون تاریخ همه رو دیوانه خودش کرده. هر جا که سر میزنی و تقریبا در هر رسانه معتبری از این گوشی صحبت شده. تقریبا 15000 رسانه حداقل یک بار درباره این گوشی صحبت کردند و گوگل 141 میلیون نتیجه در رابطه با این محصول بر می گرداند که این تعداد نتیجه در رابطه با یک گوشی تلفن همراه در مدت 6 ماه یک رکورد است.
البته اسم این گوشی در ایران خیلی ناجوره. مثلا می پرسن گوشی شما چیه؟ شما هم می گی آیفون! طرف از خنده روده بر می شه. حالا بیا توضیح بده که بابا این گوشی یکی از پیشرفته ترین و گرون ترین گوشی های دنیاست و منظور شما آیفون در خونتون نیست!
در هر حال اگر پای این گوشی خدای نخواسته به ایران رسید ما هم بدمون نمی یاد یک همچین چیزی رو بخریم خصوصا اینکه wifi رو ساپورت می کنه و من می تونم باهاش تو خونه به راحتی با اینترنت بی سیم که داریم، کار کنم. صفحه این گوشی هم بزرگ و با دقت 160 نقطه در اینچه و سیستم عامل کامل mac osx با ظرفیت 700 مگابایت در گوشی نصب شده!

برای خالی نبودن عریضه می تونید عکس این گوشی رو بیینید:

ادامه مطلب
XML