سوسک آذری و زندان

آقا خیلی باحاله، یارو هیچ وقت فکر نمی کرد اگه بالای سوسکش توی کاریکاتور بنویسه namana یک آشوبی راه میندازه که بیا و ببین.
به نظر بنده (با این که این بنده خدا رو خوب نمیشناسم) بهتره که اعدامش کنن! چون این هموطن های آذری ما که خود بنده هم جزو رقیق اونها هستم، کلی الان جوش کردن و به این زودی ها ول نمی کنن.
خودتون می دونید که مذهب شیعه رو آذری ها در ایران رسمی کردن و مشروطه هم از تبریز شروع شد. خلاصه اگر این یارو اعدام نشه این تبریزی ها یک انقلاب جدیدی به راه میاندازن که اون سرش ناپیدا. حالا ببین من کی این حرفارو زدم؟!!!

آخه یکی نیست به طرف بگه مشتی، مجبوری یک متن بی مزه بی معنی بنویسی تو روزنامه در پیت ایران اونم جمعه بعد یک سوسک بکشی کنار یک یارو دیگه که از بخت بعد سوسک ترکه و حرف طرف مقابل رو نمی فهمه. اصلا همه قضیه رو با هم جمع کنی خدا وکیلی گریه داره نه اینکه طنز باشه.

به هر حال امیدوارم این آقای مانا نیستانی رو اول اعدام کنن بعد آزادش کنن بره خونشون بیچاره رو. ماها خودمون هر روز هزار جک درباره آذری ها می گیم و این مساله عادت شده لذا این بنده خدا هم از دستش در رفته در روزنامه چاپ کرده. دیگه این کار نمی کنه انشاالله.

ولی از باب دخالت استچبار جهانی در مسایل ممکلت باید واقعا ترسید. دیگه این خارجی ها به سوسک های ما هم رحم نچردن و اومدن نوع آذری اونها رو تفکیک کردن و به این آقای نیستانی پول دادن و خریدنش و اون نامرد هم این کار کرد. آخه ای بی دین ای لامروت چرا (با فتحه روی چ) این کار کردی؟ مجر دین نداری؟ مجر تو خودت زن و بچه نداری ها؟ آقا اعدامش کنید بره!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.