نمایشگاه با کلاس!

این شهر ما هم واقعا که همه چیزش بی کلاسه. از جمله همین نمایشگاهش. حالا درسته ما هم شرکت کردیم ولی دلیل نمی شه اشکالاتش رو نگیم.
اشکال اصلی این هست که مسئولین نمایشگاه آدم های بی سوادی نسبت به کامپیوتر هستند. من برای بعضی هاشون که واقعا اخلاق خوبی دارن احترام قائل هستم ولی واقعا سواد کامپیوتری وجود نداره.
ما پیشنهاد دادیم که درباره یکی از محصولات ما که CMS هست یک همایش برگزار بشه ولی یک جوجه بچه کودک که فامیل های مسئول نمایشگاه هست جواب داد که باید ۱۵۰ نفر رو خودتون دعوت کنید، در حالی که همون کودک قبل از نمایشگاه و قبل از دریافت پول از ما گفته بود که با همایش در صورتی که سطحش بالا باشه موافقیم. همین آقا تو نمایشگاه اومده بود در کافی نت و عمل مقدس چت رو انجام می داد. این افراد فقط بلدن حرف بزنن و سطح نمایشگاه براشون مهم نیست. تو بلندگوها اعلام می کنن که آقا صدای اسپیکرها رو کم کنید، اما خودشون صد برابر بدترند.
به هر حال بنده برای تمام مسئولین محترم این نمایشگاه دعا می کنم و امیدوارم که در پناه صاحب الزمان زنده و سرحال باشند! اما تا وقتی که همین افراد مسئول این نمایشگاه ها باشند، همین آشه و همین کاسه!

2 thoughts on “نمایشگاه با کلاس!

    1. کسب و کارها به نمایشگاه اضافه شدن اما رویکرد کلی نمایشگاه تغییری نکرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.