زنده باد نرم افزار رایگان به خصوص از نوع ویروس یاب

خوب در چند هفته اخیر اتفاقات جالبی افتاد که یکی از اونها ویروسی شدن سیستم بنده بعد از ۲ سال پاکی بود. البته این قضیه رو مدیون شاگردهایی بودم که برای کلاس طراحی وب به شرکت می آمدند.

این گروه برای دریافت کدهایی که من می نوشتم از فلش درایو استفاده می کردند و همیشه فلش هاشون ویروسی بود. به ناچار مجبور شدم autorun ویندوز رو غیرفعال کنم. اما ۲ بار با کلیک روی آیکن رو درایوها باز هم autorun اجرا شد و پوف ………….

این دفعه آخر دیگه شاگردها رفته بودند و ما هم خوشحال بودیم که از شر ویروس نجات پیدا کردیم اما نگو فلش همکار گرامی هم ویروسی بود و با یک کلیک اشتباه دوباره همان پوف ……… یعنی سیسم ویروسی شد. این دفعه پاک کردن ویروس هم فایده نداشت.

تصمیم جدی گرفتم که بعد از ۲ سال عدم نصب ویروس یاب، این کار رو دوباره انجام بدم. ویروس یاب kaspersky نسخه ۲۰۰۷ رو نصب کردم و license کرک هم به خوبی عمل کرد ولی بعد از وصل شدن به اینترنت و update برنامه license از کار افتاد. ویروس یاب رو پاک کردم و رفتم به سایت download.com. اونجا به بخش ویروس یاب ها رفتم و بلافاصله ویروس یاب avg رو دیدم که یکی پرطرفدارین برنامه های امنیتی در این سایت است.

بعد از دریافت و نصب عمل بروز رسانی بارها بدون مشکل انجام دادم و چندین بار ویروس های موجود در فلش ها رو هم پیدا کردم.

این ویروس یاب کاملا رایگانه و بدون مشکل عمل ویروس یابی و بروز رسانی بانک اطلاعاتی اش رو انجام می ده.
نصب این برنامه رو جدا به شما توصیه می کنم.

آدرس سایت برای دریافت هم اینه: http://free.avg.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.