لینوکس شریف

بالاخره این آقایان شریف هم لینوکسشون رو دادن بیرون. اما از بخت بد جامعه ما، آقایان لینک دانلود ندارن. چیزی که مشخصه اینه که لینوکس شریف هم متعلق به یک شرکت به همین نامه. اگر به لیست پروژه های انجام شده برای سیستم عامل ملی نگاه کنید می بینید که میلیون ها تومن خرج این سیستم عامل شده که فارسی سازی بشه اما وقتی آماده شده آقایان شرکت ثبت نموده و مشغول کاسبی شده اند.

البته جامعه شریف ایرانی رغبتی به استفاده از سیستم عامل لینوکس، چه فارسی و چه انگلیسیش نداره و حالا که این شریفی ها هم با پول این سیستم عامل را عرضه می کنن، اصلا باید دورشو خط کشید. به هر حال این سیستم عامل با بیت الحال فارسی شده و حرامه که به صورت رایگان عرضه بشه. (برای استفتائات بیشتر به دفتر بنده مراجعه کنید!!!!)

 

توضیح:

مسئولین شرکت فارسی وب در سایتشون توضیحی در رابطه با همین مساله که آیا از کدهای پروژه ملی استفاده کرده اند یا نه که آنها بیشتر تاکید بر کدهای تولید توسط خودشون دارند.

اما این افراد که این کار رو انجام دادند یک اشتباه بزرگ دادند که اون عدم انتشار عمومی سیستم عامل فارسی شده خودشون دارند که این اشتباه باعث عدم گسترش بازار لینوکس و سود کمتر خود اونها خواهد بود. برای درک بیشتر خوندن مطلب زیر بد نیست:
http://www.itbusiness.ca/it/client/en/TechGovernment/News.asp?id=44682&PageMem=2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.