سفر به دبی

بالاخره ما هم پامون به خارج از کشور رسید و ناکام از دنیا نرفتیم. از ۳ تا ۸ مهر امسال طبق معمول هر سال نمایشگاه جیتکس برقرار بود که بنده پارسال هم می خواستم برم اما به خاطر آماده نشدن گذرنامه جور نشد. اما امسال برنامه ریزی بنده درست پیش رفت و تونستم به این نمایشگاه برسم (بنده خدا آقای معموری که قرار بود با بیاد، مثل پارسال ما، گذرنامش آماده نبود).
البته سفر به کشور خارجی حالا اگر کشور همسایه ما امارات هم باشد با سفر داخلی فرق می کند و اولین فرقش هم برای بنده این بود که سوئیتی که یکی از دوستان به ما معرفی کرده بود رو جمع کرده بودن و ما ساعت ۱ نصفه شب وسط خیابون مونده بودیم کجا بریم. البته چیزی که توی دبی زیاده، هتله اما به خاطر جیتکس به شدت هتل ها پر و قیمت ها چند برابر شده بود. (این هم سندی براین حقانیت سیستم اقتصادی کشور ما و معلوم میشه جاهای دیگه هم، به هم وره!!!!!).
خلاصه شانس آوردم که تو راه اومدن از فرودگاه به میدان جمال عبدالناصر، با یک نفر آشنا شدیم و اون بنده خدا شماره همراهشو به من داده بود تا در صورت بروز اشکال در محل اقامت به هتل اونها برم. من هم زنگ زدم. اون بنده خدا هم اومد با هم گشتیم یک اتاق یک نفره پیدا کنیم، چون هتل اونها فقط یک اتاق ۳ نفره خالی داشت! هر چی گشتیم نتونستیم یک اتاق یک نفره خالی پیدا کنیم. در حین گشتن با یک نفر خوزستانی روبرو شدیم که اون هم دنبال یک اتاق می گشت. آدم خوبی بود با هم رفتیم و همون اتاق سه نفره رو گرفتیم.
در هر حال من تعداد زیادی عکس گرفتم که در روزهای آتی اونها رو به سایت ارسال می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.